Apie mus

Mes kuriame ir integruojame inžinerines sistemas.

Šis procesas – tai mūsų lenktynės su technologija ir pažanga. Jame mus lydi kūrybingų ir patyrusių savo srities ekspertų komanda. Tai sukaupta daugelio metų patirtis ir tūkstančiai įdiegtų projektų. Tai jūsų galimybė gauti rytdienos inžinerinius sprendimus jau šiandien.

Mes esame pasiruošę jūsų lūkesčius paversti sprendimais.

Istorija

Kartu kuriame istoriją.

UAB „Euroelektronika“ įkurta 1993 metais. Šiandien turime jus aptarnaujančius padalinius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Mes su jumis įveikėm visus praeities iššūkius, įdiegėm sudėtingas sistemas, atitinkančias reikliausius jūsų poreikius, sukūrėme, įdiegėme ir aptarnaujame modernius inžinerinius sprendimus, remdamiesi ilgamete patirtimi ir pasaulyje pripažinta kokybės valdymo sistema.

Mūsų istorija - tai tūkstančiai sudėtingų projektų, dešimtys tūkstančių vaizdo kamerų, daviklių ir praėjimo kontrolės taškų, šimtai integruotų sistemų kontrolės valdymo centrų bei procesų valdymo automatikos spintų, veikiančių Lietuvoje, Europoje, ar net Pietų Amerikoje.

Patirtis Plačiau
Karjera

Mūsų patirtį ir žinias geriausiai atspindi mūsų komanda.

Kvalifikuota, patyrusi, motyvuota ir nuolatos tobulėjanti komanda ieško naujų narių:

 

Jei šiuo metu čia neradote sau tinkamo pasiūlymo, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu

mailto

Klientai

Vertiname kiekvieną klientą, su jo poreikiais, iššūkiais ir svajonėmis.

Mūsų įdiegtos sistemos stebi bankų saugyklas ir pinigų perskaičiavimo ir naikinimo procesus, kontroliuoja ir reguliuoja saugų eismą Lietuvos Respublikos pasienio postuose, užtikrina aukšto lygio saugumą Lietuvos Respublikos ambasadose, sveria ir reguliuoja sunkiasvorį transportą pagrindinėse šalies magistralėse bei užtikrina nenutrūkstamą medikų darbą ir pacientų ramybę didžiuosiuose Lietuvos sveikatos kompleksuose.

Norite tapti mūsų klientu?

Užsakymas Forma